Киянин Дан Воронов створив інтерактивну карту, за допомогою якої можна знайти місця де в Києві готують фалафель.

Про інтерактивну карту розповідає журнал "Хмарочос".

"Для себе я вирішив, що не можна просто знайти "найсмачніший фалафель у Києві" – від дуже великої кількості факторів це залежить і швидко змінюється. Зате можна його шукати. У цьому й допомагає моя карта." - розповідає автор Воронов.

Карта інтегрована з google maps і до потрібного місця можна дістатися за допомогою навігатора. Крім того до кожної точки продажу додається короткий коментар автора із ціною та точним описом розташування. У користувачів є можливість залишити коментар до будь-якої точки.

Раныше портал "Знай.ua" розказав про те, що Київська міська державна адміністрація розробляє новий проект щодо поліпшення благоустрою в Гідропарку.

Популярні новини зараз
Перевірте свою пенсію: старенькі не здогадуються, що можуть отримувати більше Гороскоп на сьогодні, 10 травня: день, коли інтуїція підводить, а несподіванки чекають за рогом Підвищення не чекайте: кого викинули за борт індексації пенсій Затримання чи повістка: юрист пояснив, чим завершиться зустріч з ТЦК
Показати ще