Карта щасливих місць з’явилась в Києві

поділитись
Кияни та гості міста зможуть залишати свої повідомлення на карті щасливих місць Map Me Happy.

Кияни та гості міста зможуть залишати свої повідомлення на карті щасливих місць Map Me Happy. На ній можна відмічати місця, пов'язані з приємними та щасливими митями життя. Проект створили культурні менеджери двох організацій: CANactions та Європейської асоціації географів, пише Dreamkyiv.

Проект Map Me Happy створений для того, щоб допомагати людям помічати хороше та розвивати публічні простори міста. Планується, що завдяки карті городяни зможуть позначати свій позитивний досвід використання громадських місць. Таким чином, з'явиться можливість порівнювати інтереси містян із планом розвитку Києва.

Читайте також: На Київському пивзаводі варять пиво з річкової води

Зараз на карту нанесено вже близько 220 щасливих місць Києва. Користувачі можуть або переглядати їх усі одразу, або фільтрувати. На карті є такі фільтри: "візуальні відчуття", "звукові відчуття", "тілесні відчуття", "запахи", "міркування". Кожну з обраних точок можна вподобати та прокоментувати.

Щоб нанести свою точку, треба натиснути на кнопку Map Here, пройти легку реєстрацію через соціальні мережі та описати місце, яке ви хочете додати. Кожну локацію бажано супроводжувати фотографіями. Карта Map Me Happy глобальна, тому ініціатори сподіваються, що в майбутньому проект пошириться і на інші міста.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Map Me Happy, карта щасливих місць, Київ, публічний простір, столиця
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Акцію провели на честь важливого дня
0
0
09:35 23.03.2018
Таке рішення прийняла Київська міська рада
0
0
20:41 22.03.2018
У столиці нарешті визначилися з ділянками
0
0
15:23 22.03.2018