Катамадзе: війна не закінчилася, лише змінила форму

поділитись
Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе у річницю початку російсько-грузинської війни віддав шану загиблим українськм воїнам

Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе у річницю початку російсько-грузинської війни віддав шану загиблим українським воїнам, які пліч-о-пліч із грузинським народом обороняли Грузію під час військових дій 2008-го.

На думку Катамадзе, кожен грузин сьогодні готовий допомагати українцям обороняти власну землю від російського агресора, адже війна не закінчилась у обох країнах, а в Грузії вона лише змінила форму.

"Незважаючи на припинення вогню в Південній Осетії, війна не закінчилася, вона лише змінила форму. Моє найбільше бажання, як і всіх без винятку грузинів – повернути людям відчуття захищеності й миру", - повідомив Катамадзе і побажав українцям та грузинам стійкості, віри та відновлення територіальної цілісності обох країн.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що минулого року в Україні було розпочато благодійний проект на підтримку поранених бійців АТО "Ти тільки живи!" під патронатом Президента Асоціації платників податків України Грігола Катамадзе.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Катамадзе
На "вибори" у Крим вже приїхали "спостерігач" і "журналіст" з Німеччини
0
0
21:31 17.03.2018
Ракетна тема у виступі Путіна має значно більше вимірів
0
0
20:55 17.03.2018
Президент впевнений, що це станеться в найближчі кілька років
0
0
20:05 17.03.2018
У Кремлі знали про недопуск росіян до виборів на території України
0
0
19:44 17.03.2018