Останнім часом на Україні все частіше стали помітні злочинні угрупування з Кавказу та Середньої Азії. Вони відрізняються особливою жорстокістю, злістю та відсутністю будь яких моральних цінностей.

"Це справжні відморозки, яких побоюється навіть місцевий кримінал. Вони можуть застрелити на вулиці просто за припущенням, що у жертви при собі тисяча доларів ", - розповів ветеран МВС, один із засновників УБОЗу Валерій Кур про вдачу цих бандитів. Він також розповів, що вони з легкістю уб'ють власників будинків при пограбуванні. Також всім відомо. що при необхідності вони застосовують усілякі катування.

Багато з цих злончинців росли і жили в традиціях військових умов. І якщо, наприклад, в Грузії їх переслідують, то ослаблена система МВС України не становить загрозу для цих угруповань. Місцеві злочинці теж бояться їх.

Валерій Кур зауважив, що ці люди приїжджають з Кавказу і з Середньої Азії. "Тут спокійно легалізуються, відсиджуються в тихих районах, часто їдуть до Криму. А наїзди здійснюють в великі міста - Київ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одесу ", - зазначив він. Мішені таких бандитів - це пограбування квартир, приватних будинків, ювелірних магазинів.

Ще один їх вид діяльності - автомобільні крадіжки."Вони щоранку сидять в засідках зі сканерами замків біля дорогих приватних дитсадків і шкіл, куди багаті батьки привозять дітей вранці. Також сидять в засідках під діловими центрами, банками ", - розповів про нелегальний промисел Валерій Кур.

Читайте також: Банда глухонімих злодіїв краде гаманці в метро

Слід відмітити. що в Україні останнім часом значно виросла злочинність. Автомобільні крадіжки, викрадення авто, пограбування будинків та квартир, кишенькова злочинність стала нормою повсякденного життя. Незрозуміло тільки одне, чим займається поліція, якщо українці потерпають від кавказьких банд, як у лихі 90-ті.