Про аварійний стан мосту на Шулявському шляхопроводі підприємство "Київавтошляхміст" повідомляло п'ять років тому.

Про це розповів журналіст Максим Савчук у Facebook.

"Ще у 2013 році Левченко (директор КП "Київавтошляхміст") казав, що справи погані, що дай Б-г, щоб у 2015 році була реконструкція. Ви ні у 15 році не зачесались, вам і в 2017 було фіолєтово", - звернувся журналіст до мера Києва Віталія Кличка.

Таким чином, він відповів на слова глави міста, що міст не був в аварійному стані.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 27 лютого обрушилися бетонні конструкції моста прямо на машини, що стояли знизу. Пізніше, Кличко розповів про плюси події. За його словами, це простимулює якнайшвидшу реконструкцію об'єкта. Він додав, що міст зруйнувався не через аварійний стан, а через "втому від часу".

Популярні новини зараз
Українцям почали блокувати доступ до "Приват24": кому це загрожує Все дорожчає і тарифи мають зростати: комунальники б'ють на сполох Британець зайшов у супермаркет у Львові і не повірив своїм очам: відео з його реакцією підірвало мережу Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги
Показати ще