Кличко анонсував будівництво транспортної інфраструктури на Шулявці

поділитись
Будівництво транспортної розв'язки на Шулявці почнеться тільки в кінці 2017 року.

Київський градоначальник Віталій Кличко анонсував наведення порядків у транспортній розв'язці Солом'янського району. Мешканцям столиці доведеться почекати до кінця року, і тільки потім дороги, тунелі і мости почнуть лагодити і відбудовувати.

Як повідомили в прес-службі міської адміністрації, на Шулявському шляхопроводі обмежили рух, але не перекрили повністю, оскільки це дозволили зробити результати технічної експертизи, які провів Науково-дослідний дорожний інститут.

Так, по зруйнованому мосту катаються легкові авто і маршрутки, а пересування обмежили тільки для великогабаритного транспорту. Втім, ці обмеження ввели по всій столиці, щоб не посилювати й так вічні затори і тягнучки, а також не руйнувати ще більше і без того хлипкі дороги.

Згідно з підготовленим проектом, реконструкцію Шулявського моста і будівельної розв'язки для транспорту планують виконати за півтора-два роки, тобто ремонт закінчиться в найкращому випадку до кінця 2020-го.

"Знай.ua" нагадує: раніше мер пообіцяв оновити транспортну інфраструктуру до "Євробачення", що, як відомо, пройде в Києві цієї весни.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
інфраструктура, Київ, Кличко, міст, мер, обвал, Соломянський район, Шулявка
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Акцію провели на честь важливого дня
0
0
09:35 23.03.2018
Таке рішення прийняла Київська міська рада
0
0
20:41 22.03.2018
У столиці нарешті визначилися з ділянками
0
0
15:23 22.03.2018