Народний депутат від "БПП" Сергій Лещенко розповів про те, що Віталій Клично особисто звертався до депутатів фракції із проханням проігнорувати голосування щодо зняття недоторканості із нардепа Олександра Онищенка.

На думку Лещенка, таким чином Кличко намагався повернути давній борг Онищенку, який оплатив на благодійному аукціоні його олімпійську медаль.

"Віталій Кличко збирав своїх депутатів і просив не голосувати за згоду на арешт Онищенко. Слава Богу, ті не піддалися умовлянням. У свій час Онищенко заплатив астрономічну суму за олімпійську медаль Володимира Кличка на благодійному аукціоні - і тепер настав час повертати борг. Справа Онищенко - ще одна історія про те, як корупція пронизує нашу політику наскрізь", - повідомив Лещенко на своїй сторінці в facebook.

Читати також: Тимошенко повертає статус "газової королеви" низькими тарифами

На думку Лещенка, Юрій Луценко мав подання на зняття з нардепів недоторканості, однак у випадку із Онищенком ця справа розслідувалась НАБУ, яке в принципі має займатись розслідуванням інших справ, а от Луценко має дати подання на арешт Бойка вже без НАБУ.