Директор Інституту соціально-політичного проектування "Діалог" Андрій Миселюк заявив, що мер Києва Віталій Кличко може вирішувати тільки поточні проблеми і не робити ставку на довгострокові проекти.

"Кличко і люди при владі вирішують безліч поточних проблем. Раз столиця ще функціонує, то і вони цим повинні займатися за визначенням. Якщо, можливо, буде краще поставлена ​​інформаційна робота, якщо вони будуть розповідати більш переконливо, то, може бути, і такого різкого падіння популярності не було б", - говорить він в інтерв'ю newsradio.

Експерт підкреслює, що ті проблеми, за які мерія все таки береться, вирішуються оперативно, але їх недостатньо для нормального функціонування міста. Він ставить в приклад діяльність Володимира Гройсмана на посаді мера Вінниці, який поставив завдання: до 2020 року зробити місто святом. Миселюк зазначає, що Кличко такого завдання не ставив і це відбилося на його рейтингу.

Показником того, що довгострокові проекти можна було впровадити, стало б прівлеченіме міжнародних інвестицій. Кличко не реалізував це, тому метро на Троєщину не будують.

Читайте також: Омельченко готовий стати заступником Кличка

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Нагадаємо, що раніше столичні чиновники заявляли, що метро на Троєщину з'явиться не раніше 2030 року.