21-річний боксер Мурат Гасієв приїхав у підготовчий табір суперчемпіона по боксу Володимира Кличка. Разом вони планують провести кілька тренувальних поєдинків в рамках підготовки українця до бою з американцем Брайантом Дженнінгсом. Бій між ними відбудеться 25 квітня на арені "Madison Square Garden" в Нью-Йорку.

В оточенні боксерів говорять про те, що тренувальні поєдинки між Кличком та Гасієвим стануть хорошим професійним досвідом для обох.

Українському боксеру готуватися до майбутнього бою допомагають ще чотири спаринг-партнери - Ян Кіладзе, Ізуагбе Угонох, Умар Саламов та Джозеф Паркер.

Мурат Гасієв провів 20 боїв і усі виграв. 14 з них завершував нокаутом. Два роки тому росіянин став чемпіоном світу серед молоді по версії WBC. Тоді у бою він нокаутував грузинського боксера Левана Джамардашвілі. На початку минулого року отримав титул чемпіона Європи по версії IBF, отримавши перемогу над більгійським боксером Ісмаїлом Абдулою. Найближчий поєдинок за участі Гасієва відбудеться 17 квітня в американському Атлантік-сіті. Його партнером стане відомий боксер важковаговик Фелікс Кора-молодший із США.