Все частіше біонічні протези створюють за подобою рукавичок супергероїв з кіно або ігор. Компанії Square Enix і Eidos-Montréal оголосили про співпрацю з Razer і Open Bionics, що випускає недорогі протези. Разом вони створять два варіанти протезів, стилізованих під комп'ютерні ігри.

Один з них буде точною копією руки Адама Дженсена з гри Deus Ex: Mankind Divided, а на створення другого в незграбною стилі - надихнула темна всесвіт Deus Ex. Їх планують створити в минулому році.

Розробники розмістили креслення протезів у відритому доступі, щоб кожен бажаючий міг їх відтворити. Вони обіцяють, що пальці і кисть будуть рухливими. Протез виготовлять за допомогою 3D-друку.

Компанії вже розподілили між собою обов'язки. Працівники Eidos створюватимуть концепцію і дизайн. Розробники поставили собі завдання, зробити протез не тільки функціональним, але і красивими.

Razer просуватиме продукт і займеться його продажами. Клієнтам зможуть оцінити можливості протеза за допомогою доповненої реальності перед покупкою.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Зеленський за чаркою, оголений протест Femen, зізнання Арахамії про "Джокера" та нововведення у школах

Пугачова почула фатальний вирок: з Примадонною коїться те, чого не побажаєш навіть ворогу

Під кригою Антарктиди розкопали таке, що не віриться очам: звідки це взялося - досі не ясно

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще