Протягом останнього року заборгованість киян за комунальні послуги побила всі рекорди. Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

"Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" станом на 1 вересня 2016 року становить 1,72 млрд грн. Наразі найбільшу заборгованість за тепло та гарячу воду перед "Київенерго" мають житлово-експлуатаційні організації та населення — 845,06 млн грн та 521,01 млн грн відповідно", йдеться у повідомленні.

Читайте також: Кияни ризикують залишитися без світла через борги "Київенерго"

За офіційними даними, патова ситуація і з розрахунками за опалення та гарячу воду.

Також додали, що у серпні 2016 року населення в усіх районах столиці, окрім Печерського, збільшило борг за гаряче водопостачання на 28,22 млн грн.

"Сумарна заборгованість населення за послуги із централізованого опалення та гарячого водопостачання перед ПАТ "Київенерго" протягом серпня збільшилась на 7,25 млн грн і станом на перше вересня становить 521,01 млн грн. При цьому, заборгованість населення столиці за опалення склала 313,41 млн грн, а за гарячу воду — 207,60 млн грн", – зазначили у "Київенерго".

Як раніше повідомляв Знай.ua, "Нафтогаз" загнав "Київенерго" в борги. У боргах "Київенерго" звинувачують штрафи з боку "Нафтогазу". Збитки ПАТ "Київенерго" за підсумками січня-червня 2016 року зросли на 38% (до 752 млн грн) у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, повідомляє "Київенерго".