Для жителів багатоквартирних будинків столиці, які не створили ОСББ (організація співвласників багатоквартирного будинку) після 1 липня настануть важкі часи – вони будуть змушені платити нав'язаним домоправителя стільки, скільки їм скажуть.
Про зростання вартості ЖКГ послуг розповів під час прямої лінії заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

"Після 1 липня тарифи залишаться такими ж, але як довго вони залишатимуться, ми не можемо сказати. У нас зростає вартість електроенергії, мінімальна зарплата. Звичайно, ці тарифи можуть змінюватися ", - сказав Пантелєєв.

Заступник голови КМДА зазначив, що після того, як будуть назначені нові управителі багатоквартирних будинків, оплату комунпослуг правильніше буде називати не тарифом, а ціною, оскільки її будуть формувати на ринкових засадах.

Читайте також: Після ліквідації ЖЕКів ціни на обслуговування зростуть

Як буде формуватися ціна на послуги з утримання будинку та що власне буде входити в ці послуги - також нікому невідомо.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Вдова Кернеса Гайсинська показала, що робить вечорами: "Його звати Марк"

Пишні груди Тіни Кароль в сміливій сукні не дають українцям спокою: "Гаряча штучка"

Показати ще

За ідеєю, такі управителі повинні вибиратись на конкурсній основі. Але наразі ніде не прописаний ні порядок цього відбору, ні кваліфікаційні вимоги до людини, яка буде займати цей пост.

Крім того, розірвати договір про надання послуг з утримання багатоквартирного будинку буде практично неможливо, оскільки однією зі сторін договору будуть виступати не самі мешканці, а міфічний управитель.