В Україні почав працювати новий інтернет-сервіс, який допоможе мешканцям будинків об'єднуватися и вирішувати комунальні проблеми.

Про це повідомляє "Наш Київ". Платформа zyteli.com працює безкоштовно. Вона дозволяє людям реєструватися та знайомитися зі своїми сусідами по будинку. Це дозволить оперативніше та ефективніше вирішувати проблеми. Платформа побудована за принципом соціальної мережі.

Розробник проекту Сергій розповів, що ідея у нього виникла два роки тому, коли перебрався до засміченого й недоглянутого будинку із помешкання, що входило в ОСББ. Проблемою, за його словами, було те, що сусідів неможливо було зібрати для вирішення нагальних питань.

"Так будь-яке питання, від проведення суботника до вибору провайдера, можна обговорити дуже швидко, не залишаючи квартири, офісу або взагалі перебуваючи в іншому місті", – пояснив Сергій.

Зареєструватися в комунальній соцмережі може кожен українець з будь-якого міста. Він зможе організувати збори, обговорити комунальні проблеми та контролювати комунальні тарифи.

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Києві затримається на кілька днів початок опалювального сезону.