В Україні почав працювати новий інтернет-сервіс, який допоможе мешканцям будинків об'єднуватися и вирішувати комунальні проблеми.

Про це повідомляє "Наш Київ". Платформа zyteli.com працює безкоштовно. Вона дозволяє людям реєструватися та знайомитися зі своїми сусідами по будинку. Це дозволить оперативніше та ефективніше вирішувати проблеми. Платформа побудована за принципом соціальної мережі.

Розробник проекту Сергій розповів, що ідея у нього виникла два роки тому, коли перебрався до засміченого й недоглянутого будинку із помешкання, що входило в ОСББ. Проблемою, за його словами, було те, що сусідів неможливо було зібрати для вирішення нагальних питань.

"Так будь-яке питання, від проведення суботника до вибору провайдера, можна обговорити дуже швидко, не залишаючи квартири, офісу або взагалі перебуваючи в іншому місті", – пояснив Сергій.

Зареєструватися в комунальній соцмережі може кожен українець з будь-якого міста. Він зможе організувати збори, обговорити комунальні проблеми та контролювати комунальні тарифи.

Популярні новини зараз
Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Києві затримається на кілька днів початок опалювального сезону.