В Україні почав працювати новий інтернет-сервіс, який допоможе мешканцям будинків об'єднуватися и вирішувати комунальні проблеми.

Про це повідомляє "Наш Київ". Платформа zyteli.com працює безкоштовно. Вона дозволяє людям реєструватися та знайомитися зі своїми сусідами по будинку. Це дозволить оперативніше та ефективніше вирішувати проблеми. Платформа побудована за принципом соціальної мережі.

Розробник проекту Сергій розповів, що ідея у нього виникла два роки тому, коли перебрався до засміченого й недоглянутого будинку із помешкання, що входило в ОСББ. Проблемою, за його словами, було те, що сусідів неможливо було зібрати для вирішення нагальних питань.

"Так будь-яке питання, від проведення суботника до вибору провайдера, можна обговорити дуже швидко, не залишаючи квартири, офісу або взагалі перебуваючи в іншому місті", – пояснив Сергій.

Зареєструватися в комунальній соцмережі може кожен українець з будь-якого міста. Він зможе організувати збори, обговорити комунальні проблеми та контролювати комунальні тарифи.

Популярні новини зараз

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Тоня Матвієнко подарувала своїй красуні Ніночці поїздку до Єгипту з Арсеном Мірзояном: "Навіщо цей цирк"

"Стара Лорак не зрівняється": наречена Мурата Налчаджіоглу Лілія показала всі свої принади у відкритому купальнику поруч зі Златою Огнєвіч

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Києві затримається на кілька днів початок опалювального сезону.