У Житомирі відбувся унікальний фестиваль, де вершники в українському вбранні перетворилися на каскадерів.

Про це повідомляє Житомир.info.

На святі зібралося чимало мешканців міста – близько тисячі житомирян та гостей відвідали "Свято українського коня", яке відзначають вже другий рік поспіль.

"Кінь – це благородна і сильна тварина, яка завжди була надійним помічником для людини. Раніше людство здебільшого використовувало фізичну сили коней. Зараз як такої потреби в цьому стає дедалі менше. Тому люди знайшли застосування цих тварин у зціленні хворих дітей під час іпотерапії. Власне, метою фестивалю і є показати, що кінь на сьогодні допомагає людям не стільки фізично, як є для них моральною підтримкою", – розповіла голова громадської організації "Берегиня Полісся" Ольга Маньковська.

Показові дефіле вершників, лотерея, майстер-класи, сувеніри та обряди – все це провели з метою допомогти дітям із аутизмомю

Популярні новини зараз
"Особливий сигнал, надісланий РФ": пропагандисти думають, що Софія Ротару перейшла на їхній бік Пішов із життя близький чоловік ведучої "1+1" Алли Мазур: інсульт не залишив жодного шансу У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

За словами організаторів, вони задіяли близько десяти коней різних порід, зокрема – це були українські верхові та гуцульські коні, яких до Житомира привезли з Києва та з Закарпаття.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що один з найвідоміших джазменів Британії - Ентоні Стронг завітає до Києва.