Голова МЗС Росії Сергій Лавров сказав, що Кремль готовий обговорювати введення миротворчого контингенту на Донбас

Він заявив, що Москва готова взяти участь в обговоренні ідеї щодо миротворчої місії на Донбасі, - пише РІА "Новості".

"Домовлятися повинні учасники конфлікту про ті форми спостереження за виконанням кожної зі сторін досягнутих домовленостей, які будуть загальноприйнятними... Відверто кажучи, для того щоб розглядати будь-які пропозиції, у нас немає ніяких протипоказань. Але для цього потрібно говорити зі сторонами конфлікту", - зазначив Лавров.

Представник МЗС Росії стверджує, що у Мінську тему миротворців не обговорювали, хоча керівник МЗС України Павло Клімкін говорить, що це питання піднімали.

Лавров уточнив, що у Мінську не були присутні всі, хто може приймати рішення про миротворчу операцію, бо там не було всіх членів Ради Безпеки.

Популярні новини зараз

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Ніяка вона вам не "бабуся": 67-річна білявка у бікіні затьмарила Злату Огнєвіч - ось кому треба на "Холостячку"

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Раніше повідомлялось, що Президент України Петро Порошенко сьогодні запропонував Верховній Раді схвалити прохання про миротворчу місію на сході країни до Радбезу ООН та Ради ЄС.

Для введення миротворців в Україну потрібне схвалення всіх п'яти постійних членів Радбезу. Росія швидше за все буде блокувати це рішення.

Тим часом у Брюсселі заявили, що також зараз неформально обговорюється питання відправки миротворчої місії ЄС в Україні, проте формального запиту ще не було.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів, що Київ розглядає різні варіанти миротворчої місії: "Це можуть бути миротворці ООН, ЄС, поліцейська місія". Для ЄС направити в Україну миротворців складніше, оскільки ця місія все одно повинна отримати мандат ООН. Для розгортання місії потрібно мінімум півроку.

Читайте також: Порошенко запропонував Донбасу особливий статус та миротворців