Голова МЗС Росії Сергій Лавров сказав, що Кремль готовий обговорювати введення миротворчого контингенту на Донбас

Він заявив, що Москва готова взяти участь в обговоренні ідеї щодо миротворчої місії на Донбасі, - пише РІА "Новості".

"Домовлятися повинні учасники конфлікту про ті форми спостереження за виконанням кожної зі сторін досягнутих домовленостей, які будуть загальноприйнятними... Відверто кажучи, для того щоб розглядати будь-які пропозиції, у нас немає ніяких протипоказань. Але для цього потрібно говорити зі сторонами конфлікту", - зазначив Лавров.

Представник МЗС Росії стверджує, що у Мінську тему миротворців не обговорювали, хоча керівник МЗС України Павло Клімкін говорить, що це питання піднімали.

Лавров уточнив, що у Мінську не були присутні всі, хто може приймати рішення про миротворчу операцію, бо там не було всіх членів Ради Безпеки.

Популярні новини зараз

Колишня медик ЗСУ благає врятувати їй життя: працювала на передовій, допомагала бійцям "Айдару"

Заворотнюк втратила останній шанс на порятунок, "Моїй прекрасній няні" радять готуватися до найгіршого

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

Раніше повідомлялось, що Президент України Петро Порошенко сьогодні запропонував Верховній Раді схвалити прохання про миротворчу місію на сході країни до Радбезу ООН та Ради ЄС.

Для введення миротворців в Україну потрібне схвалення всіх п'яти постійних членів Радбезу. Росія швидше за все буде блокувати це рішення.

Тим часом у Брюсселі заявили, що також зараз неформально обговорюється питання відправки миротворчої місії ЄС в Україні, проте формального запиту ще не було.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів, що Київ розглядає різні варіанти миротворчої місії: "Це можуть бути миротворці ООН, ЄС, поліцейська місія". Для ЄС направити в Україну миротворців складніше, оскільки ця місія все одно повинна отримати мандат ООН. Для розгортання місії потрібно мінімум півроку.

Читайте також: Порошенко запропонував Донбасу особливий статус та миротворців