Прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Пєсков звинуватив Україну у зриві мінських угод.

Кремль обурило небажання Києва проводити амністію бойовиків самопроголошених ДНР і ЛНР і відновлювати фінансування окупованих територій Донбасу.

"На жаль, ми стаємо свідками небажання виконувати домовленості і ми цим стурбовані", - сказав Пєсков агенству АР.

Влада Москви незадоволена тим, що уряд України не готує грунт для місцевих виборів на захопленому сході країни. Також вони вимагали відновити фінансову і соціальну системи на Донбасі в повній мірі.

Раніше "Знай" писав, що так званий голова уряду ДНР Денис Пушилін у контактній групі заявив, що у Києва залишилося 24 години для позначення територій з особливим статусом на Донбасі. Водночас, "голови" ДНР та ЛНР Олександр Захарченко та Ігор Плотницький звернулись до Президента Франції Франсуа Олланда та канцлера Німеччнини Ангели Меркель із проханням натиснути на українське керівництво у питанні виконання мінських угод.

Популярні новини зараз
Пенсії підскочать двічі: кому вже цієї весни додадуть сотні гривень понад індексацію Пільговиків перевірятимуть за новими критеріями: у кого "злетить" знижка на комуналку ТЦК оголошують у розшук студентів та заброньованих: що коїться та як протидіяти Відмова від централізованого опалення: як хочуть обігрівати будинки
Показати ще