Шулявський міст далеко не єдиний в Києві, що перебуває в аварійному стані. Сьогодні в столиці негайного ремонту потребують ще 10 шляхопроводів.

Таку інформацію надала громадська організація "Публічний аудит", яка з’ясувала кількість об’єктів дорожньої інфраструктури, які потребують ремонту і суму, необхідну на їхню реконструкцію - від 3 до 4 мільярдів гривень.

КК "Київавтодор" запевняє, що у Києві немає аварійних мостів, але є обмежено придатні для експлуатації. Саме таких зафіксовано 10 об’єктів, повідомляє 24 канал.

За словами провідного аналітика "Публічного аудиту" Володимира Тарчинського, серед таких мостів знаходиться шляхопровід на Проспекті Перемоги в районі станції метро "Нивки", міст на проспекті Науки, де зараз продовжуються розпочаті в 2016 році роботи по реконструкції, шляхопровід на перетині проспекту Перемоги та Повітрофлотського проспекту і міст Патона.

Як сказано у відповідному рішенні Київської міської ради від 12 грудня 2016 року № 554/1558 "Про бюджет Києва на 2017 рік", для реконструкції Шулявського моста необхідно 370 мільйонів гривень. Експерт зауважив, що якщо і ці 10 мостів також перебувають у такому ж стані, то загалом на реконструкцію всіх об’єктів піде від 3 до 4 мільярдів. Точну суму звичайно ж можна буде визначити лише після ретельного обстеження експертами кожної штучної споруди окремо, але міській владі вже зараз треба готуватися до того, що затрати будуть значними, підкреслив аналітик.

Популярні новини зараз
У нас залишилося зовсім мало часу: кінець світу може статися через теплову смерть Всесвіту або розрив Тримайте дистанцію: чому не варто давати в руки патрульним свої права Пенсії нарешті підвищать, але зрадіють не всі: хто з пенсіонерів не відчує зростання виплат Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Як повідомляв сайт Знай.ua, у Києві обвалився Шулявський міст. Мер Києва Віталій Кличко прокоментував цю подію словами, які обурили мешканців столиці. На його думку, міст просто "втомився" з часом. А аварійний стан тут ні до чого.