У Криму поновлять мовлення україньского радіо, заявив міністр інформполітики Юрій Стець. На сайті міністерства буде оприлюднена частота, на якій стануть транслюватися українські програми на окупованій території.

Читайте також в розділі "Цікаво": "На сході покращення очікується в травні, коридор до Криму не проб'ють" - прогнозист заглянула у майбутнє.

Вже у вівторок на офіційному сайті Мінінформполітики опублікують частоту і координати, на яких у Криму буде вести мовлення радіостанція України. Стець додав, що для того, щоб заглушити наш сигнал Росія буде змушена докласти дуже багато зусиль. "Думаю, що у них нічого не вийде", - зазначив міністр.

Він також додав, що у міністерства інформполітики є розроблені програми налагодження трансляції мовлення українських радіостанцій майже по всьому Кримському півострову.

Нагадаємо, що телеканали України зникли з аналогового мовлення півострова в березні 2014, незабаром після захоплення Криму Росією.

Популярні новини зараз

Головне за день суботи 16 листопада: скандал в "Укрзалізниці", наступ Пальчевського на п'яти Кличку і атака загону морської охорони

Донька скандального Добкіна в екстраміні побешкетувала в туалеті ресторану: відео спливло у мережі

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Показати ще