Умільці з Китаю продовжують вражати світ своїми вміннями. Тепер вони не просто роблять копії найпопулярнішого мобільного телефону iPhone. Китайці примудрилися апгрейдити ґаджети, збільшуючи пам'ять у вісім разів.

В мережі оприлюднили відео з цього неймовірного технічного процесу. Власники зможуть збільшити об'єм пам'яті з 16 до 128 гігабайт. Крім того, значно знизились ціна на таку послугу. Для того, щоб збільшити її до 32 гігабайт необхідно лише за 20 доларів. За 35 доларів її об'єм може стати 64 гігабайти, а за 60 – до неймовірних 128 гігабайт.

Читайте також: Apple оголосила війну "лівим" сервісам

Цікаво, що різниця між оригінальними iPhone на 16 гігабайт і 128 гігабайт складатиме лише 200 доларів. Це складатиме 3,5 рази. В день одна майстерня такого плану здатна провести апгрейди для півсотні iPhone/iPad. До того ж такий процес не вплине на дані на пристрої. Майстер сам скопіює їх в оновлену пам'ять.

Нагадаємо, в новій моделі iPhone 7 антену сховають під корпус. Крім цього, масивну виступаючу камеру замінять на плоску. Вона буде монолітно вписуватися в задню панель і не привертатиме особливої ​​уваги до себе. Флагманська версія ззовні буде дуже схожа на шосту версію.