У столиці проходить полювання на покемонів . Популярна гра Pokemon GO, підкорила українських геймерів. У тому числі "ловців покемонів" тепер можна побачити і на вулицях Києва. Pokemon Go - безкоштовний додаток, заснований на технології "доповненої реальності", пише "Уніан".

У ньому цифровий і реальний світи з'єднуються, оскільки картинка, що відображається на екрані смартфона, проектується на локації реального світу.

Читайте також: Рідкісний покемон тяжко скалічив двох каліфорнійців

Основна мета гри проста - зловити покемона (Pocket Monster - "кишеньковий монстр"). Вона і змусила вийти на вулиці, парки, пляжі багатьох людей, які повністю віддалися грі.

Нагадаємо, гра з доповненою реальністю Pokemon GO захоплює людей настільки, що вони банально забувають про свою безпеку. Двоє двадцятирічних місцевих зірвалися з 25-метрового обриву в районі Сан-Дієго, намагаючись спіймати рідкісного покемона.

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 червня: ядерний удар, підрив Каховської ГЕС, масштабний збій у "Приватбанку" та безкоштовне розмитнення Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще