З 7 березня вартість проїзду у маршрутних таксі підвищилася до 6 гривень. Збільшення ціни на одну гривню на проїзд пов'язано передусім з підищенням курсу долара та відповідно вартості палива і автомобільних запчастин. Поки, що підвищення торкнулося лише "довгих" маршрутів, інші — залишилися в ту ж ціну. Кияни від такої новини не в захваті.

"я не здивований цим підвищенням, трамваї, тролейбуси і метро в два рази подорожчало ще в лютому, як це маршрутники стільки прочекали, дивуюся!? І що вони собі думають у тій владі. Як же це людині зараз вижити. Все дорожчає проїзд, комуналка, хліб, продукти, а зарплату хоч би на гривню підняли. Хліб нічим не заміниш, а от маршрутку можна, треба на велосипед пересідати - і економніше, і корисніше для здоров'я", - каже киянин Сергій Чернишов.

За інформацією київського департаменту інфраструктури підвищення тарифів поки що погоджено лише з такими перевізниками: ФО-П Гусак І.М., ФОП Овчиннікова А.М., ООО "Союз-Авто", комінпідприємство "Київпастранс" та ООО "Кийтранс-2005". Підприємці кажуть, що з старим тарифом на проїзд працюють собі в збиток, тому треьа ціну піднімати або знімати маршрути. Також постійно потрібно оновлювати рухомий склад автомобілів.