Після спалювання на київському заводі "Енергія" 3 тон львівського сміття залишається тона шлаку, який щодня вивозять на полігон "Металіст". Місцеві мешканці б'ють на сполох: полігон і без цих відходів на сьогодні дуже перевантажений.

Третина сміття після спалювання все-одно залишається у вигляді шлаку, який камазами із причепами щодня звозять на цей полігон.

"Після термічного знешкодження залишається до 30% вже не сміття, а тла, у вигляді шлаку. Шлак ми вивозимо на полігони для захоронення . Ми вивозимо на полігон не в Підбірцях, а на полігон "Металіст", який розміщений поруч із заводом. Ми вивозимо в Бориспільський район", - повідомив директор заводу "Енергія" Сергій Крикун для ICTV.

Читати також: На українців чекає рекордна девальвація гривні

В селі Підгірці зі столичними відходами змирилися. Місцева влада та активісти поки лише насторожено спостерігають за процесом великого львівського "переселення" сміття. І якщо люди запідозрять, що сюди везуть ще й Галицький непотріб - обіцяють страйк.

Популярні новини зараз
Мізерні пенсії стануть ще меншими: у кого ПФУ може забрати частину виплат Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити
Показати ще

Нагадаємо, 1 серпня завод "Енергія" зупиняється на плановий ремонт, тому приймати львівське сміття Київ більше не зможе.