Користувачів мережі обурила хресна хода, яку у неділю, 5 березня, у центрі столиці провели парафіяни Української православної церкви Московського патріархату.

Відповідні фотографії, які викликали бурю емоцій у інтернет-користувачів, опублікував політтехнолог Юрій Дорошенко у facebook.

"По Києву московську Моську водили... Гнійник "русского мира" на марші! Поки всі православні віруючі Києва молилися у храмах, відзначаючи свято Торжества православ'я, московське чортовиння не заспокоюється. Це маргінальне зашмиргане московське шапіто сьогодні бачив біля "Золотих Воріт". Свято-Кирилушком Гундяєв з Ондатрієм благословив? Обліко моралє РПЦ в Україну? А де СБУ?" - написав автор публікації.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", cвященник Української православної церкви Московського патріархату засвітився на відео з повіями.

[[{"fid":"160292","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"410","width":"462","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Популярні новини зараз

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

У Львові помітили розкішний британський кросовер за ціною тисяч мінімалок - простим українцям такого не купити

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще

[[{"fid":"160295","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"5":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"157","width":"477","class":"media-element file-default","data-delta":"4"}}]]