Сьогодні, під час молебня на Володимирській гірці, 5 тисяч вірян, які зібрались із різних куточків України, масово спілкувались виключно російською мовою. Георгіївські стрічки сховали, проте, повз увагу людей не пройшов імперський портрет царя, захований між тисячі ікон.

Люди йшли та їхали зі Сходу та Заходу, проте відрізнити мешканців Тернопільщини від донеччан було неможливо. Священики на Подолі запевнили, що їх перевіряли так само ретельно, як і звичайних людей.

"Перевіряли так, аби перевірити…", - мовить чоловік у штатському, без хрестів та іншої атрибутики, пройшовши металошукачі. На що священик у рясі заперечує російською – "ні, ну нас так добряче перевірили!"

Читайте також: До Києва везуть провокаторів під "хресну ходу"

Нагадаємо, організатори "Всеукраїнської хресної ходи миру, любові та молитви за Україну" обіцяли зібрати у столиці 10 тисяч вірян. Офіційна версія мети заходу – урочисті заходи Української Православної Церкви Московського Патріархату з нагоди Дня Хрещення Київської Русі та 1000-ліття давньоруського чернецтва на Святій Горі Афон.

Популярні новини зараз

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

На Львівщині чоловік ліг під ніж і безслідно зник

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

Активісти, громадські діячі та ЗМІ неодноразово заявляли про недоречність подібної ходи у Києві, оскільки молитися за мир треба там, де іде війна, тобто – на Донбасі.