Сьогодні у Києві в результаті пошкоджень, планових ремонтів і гідравлічних випробувань тепломереж без гарячого водопостачання залишаилось 1334 споживача. Про це повідомляє ПАТ "Київенерго".

"Оперативне усунення пошкоджень і відновлення гарячого водопостачання ускладнюється нестачею матеріалів і палива внаслідок блокування рахунків компанії через штрафні санкцій за вже сплачені газові борги", - йдеться в повідомленні компанії.

Читайте також: Холодна вода виверне кишені киян

У ПАТ "Київенерго" також зазначили, що компанія робить все можливе, щоб прискорити ліквідацію наслідків аварій тепломереж і відновити гаряче водопостачання.

Найбільше страждають три райони: Святошинський (185), Солом'янський (201) і Дарницький (239) райони.

Популярні новини зараз
Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Втрачають смак і стають небезпечними: які продукти категорично не можна заморожувати До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Нагадаємо, що на киян очікує чергове подорожчання гарячої води уже у вересні.

"За холодну воду в приватних будинках доведеться заплатити 12,34 грн (платили 8,68 грн) за 1 куб. м. А мешканцям багатоповерхівов вода обійдеться в 13,77 грн за 1 куб. м (було 10,24 грн) ", – повідомили в "Київводоканалі".