У Києві затримали батька та сина, які намагались вкрасти автомобіль за допомогою евакуатора.

"Інцидент стався в ніч на 1 березня, близько третьої години, на вулиці Васильківській", - повідомляє сайт Головного управління поліції в Києві.

Чоловіки викликали евакуатор та намагалися привласнити автомобіль Peugeot, видаючи себе за його власників.

Правоохоронці, що проїжджали повз евакуацію авто, зацікавились причинами інциденту та одразу розкрили обман псевдо-власників.

З'ясувалось, що зловмисники володіють автомобілем Peugeot 1998 року випуску, який, з їх слів, постійно потребує ремонту.

Популярні новини зараз
Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки Соціальні виплати призупинили: чому та кому їх заблокували
Показати ще

Крадії помітили авто такого ж кольору, що стояло на узбіччі та вирішили привласнити іномарку для розбору на запчастини.

За фактом відкрито кримінальне провадження. Затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від п'яти до восьми років.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", киянка вирішила конфлікт із сином за допомогою ножа.