На сайті міських петицій створена пропозиція, в якій міські владу закликають зупинити свавілля "КиївГазЕнерджі" та "Київгаз" і перевірити їх фінансову діяльність, повідомляє "СОЦПОРТАЛ", інформує "Знай".

За словами автора звернення, користуючись своїм монопольним положенням, ці компанії необґрунтовано підвищують тарифи на газ.

"В зв'язку з тим, що користючись своїм монопольним становищем на ринку комунальних послуг компанія "КиївГазЕнерджі" підвищила в односторонньому порядку у квітні 2016 року для споживачів в 2 рази (!) без попередження та обговорення ціни на газ; пов'язана з нею "Київгаз" дописує неіснуючі у споживачів борги за газ у лютому 2016 за червень 2015, хоча споживачі все своєчасно та чесно оплачують; брутально погрожує притягненням до судової відповідальності, розсилаючи щомісяця нагадування про обов'язок оплатити неіснуючі борги; безсоромно займається фінансовим шахрайством, вибиваючи з людей останні кошти, пропоную владі м. Києва невідкладно:

"Перевірити фінансову діяльність "КиївГазЕнерджі" та "Київгаз" та, "нарешті припинити обкрадання киян, свавільне підвищення цін монополістом та приписування неіснуючих боргів, — йдеться у тексті петиції.

Читайте також: Чиновники самі створили "горіхову мафію"

Популярні новини зараз

Зірка "Холостячки" Роман Свечкоренко розповів про біду, яка трапилася з його дівчиною і дочкою

Щасливі Настя Каменських з Потапом нарешті відкрили правду: "Дізналися, що стане мамою"

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

Наразі її вже підписали більше 2 тисяч киян.