На сайті міських петицій створена пропозиція, в якій міські владу закликають зупинити свавілля "КиївГазЕнерджі" та "Київгаз" і перевірити їх фінансову діяльність, повідомляє "СОЦПОРТАЛ", інформує "Знай".

За словами автора звернення, користуючись своїм монопольним положенням, ці компанії необґрунтовано підвищують тарифи на газ.

"В зв'язку з тим, що користючись своїм монопольним становищем на ринку комунальних послуг компанія "КиївГазЕнерджі" підвищила в односторонньому порядку у квітні 2016 року для споживачів в 2 рази (!) без попередження та обговорення ціни на газ; пов'язана з нею "Київгаз" дописує неіснуючі у споживачів борги за газ у лютому 2016 за червень 2015, хоча споживачі все своєчасно та чесно оплачують; брутально погрожує притягненням до судової відповідальності, розсилаючи щомісяця нагадування про обов'язок оплатити неіснуючі борги; безсоромно займається фінансовим шахрайством, вибиваючи з людей останні кошти, пропоную владі м. Києва невідкладно:

"Перевірити фінансову діяльність "КиївГазЕнерджі" та "Київгаз" та, "нарешті припинити обкрадання киян, свавільне підвищення цін монополістом та приписування неіснуючих боргів, — йдеться у тексті петиції.

Читайте також: Чиновники самі створили "горіхову мафію"

Популярні новини зараз
Чи буде 2024 рік високосним: усі заборони та таємниці року ПриватБанк вдвічі знизив тариф на важливу послугу: гаманці українців будуть цілішими "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Наразі її вже підписали більше 2 тисяч киян.