Кияни вимагають штрафувати собачників

поділитись
Штрафувати власників собак, які відмовляються прибирати відходи за своїми вихованцями вимагає група "Наш Київ".

Штрафувати власників собак, які відмовляються прибирати відходи за своїми вихованцями вимагає група "Наш Київ". Про збір підписів під електронною петицією, повідомляється на сторінці групи в Facebook.

Вирішити питання передбачається методом "батога та пряника". "У нас дуже комплексний підхід. Ми встановлюємо в парках, скверах і дворах спеціальні урни з пакетами (це пряник). До 50% господарів собак починають користуватися цими благами цивілізації. Але є інші 50%, які відмовляються це робити, саме для них і передбачені штрафи - це батіг ", - пише адміністратор групи "Наш Київ ". Вимога не поширюється на власників собак-поводирів.

Читайте також: У Києві "хапонули" шматок Труханового острова і обізвали АТОшників

За статистикою в Україні приблизно 12 млн. людей утримують у будинках собак, але менше 1% прибирають за своїми домашніми улюбленцями. Крім неестетичного вигляду, неприбрані собачі відходи несуть небезпеку для здоров'я людини. 23 міллліони бактерій містяться в 1 грамі собачих фекалій, більшість з них можуть призводити до поширення кишкових, ниркових та інфекційних захворювань. Волонтерами громадської організації "Це наш Київ" вже встановлено понад 50 конструкцій для прибирання собачих відходів на вулиці.

Проект "Собачі вбиральні", покликаний прищепити культуру вигулу собак в місті і припинити відомий конфлікт власників собак та інших городян.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Наш Київ, електронні петиції, Київ, столиця, штраф для собачників
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Акцію провели на честь важливого дня
0
0
09:35 23.03.2018
Таке рішення прийняла Київська міська рада
0
0
20:41 22.03.2018
У столиці нарешті визначилися з ділянками
0
0
15:23 22.03.2018