Кияни пікетували Кабінет міністрів з вимогою знизити до 50 км/год ліміт швидкості у містах. Її організували члени організації "Асоціація велосипедистів Києва" разом із головою спілки захисту пішоходів.

Про це повідомляє "Громадське". Активісти вимагали внести зміни до правил дорожнього руху, що регулюють швидкісні ліміти.

"Ми маємо три головні вимоги: внести зміни в правила дорожнього руху і знизити середню швидкість у населених пунктах із 60 до 50 кілометрів на годину. Друга вимога – прибрати із кодексу про адміністративні порушення норму, яка дозволяє водіям безкарно перевищувати швидкість на 20 км/год. Третя вимога – розробити поряд обліку дорожньо-транспортних пригод згідно з міжнародними європейськими стандартами обліку і уряд його має затвердити" – сказав голова громадської спілки захисту пішоходів Віктор Козоріз.

Читайте також: Три наземних переходи з'являться на Хрещатику

Організатори акції наголосили, що вона спрямована на те, щоб показати небезпечність українських доріг. Уряд має зробити все, щоб вони ставали більш безпечними. Активісти підготували з цього приводу петицію. Вони передали її представнику секретаріату Кабміну Михайлу Шевченко. Він пообіцяв зареєструвати її й розглянута відповідно до закону про звернення громадян.

Популярні новини зараз
Чи буде 2024 рік високосним: усі заборони та таємниці року Покровська батьківська субота 30 вересня: що заборонено цього дня і що робити, якщо не можете піти до церкви Українцям почали видавати допомогу до майбутніх холодів: що і як можна отримати Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще