Антимонопольний комітет України визнав незаконною заборону на продаж алкоголю в МАФах і вимагає від столичної влади в місячний термін скасувати заборону, або ж заплатити штраф - рекордні 105 млн.грн.

На думку депутата Київради Дениса Москаля, АМКУ лобіює інтереси нечистих на руку підприємців, які щомісяця заробляють мільярди від реалізації алкоголю та цигарок.

"Я можу зараз відповідати за депутатів Київради, які обирались громадою, і саме рішення щодо заборони торгівлі алкоголем – це запит громади. А те, що ми бачимо таку реакцію Антимонопольного комітету, – це лобіювання алкогольних МАФів, їхнього запиту. Ми ж бачимо, що Антимонопольний комітет не реагує на багато інших речей, які відбуваються в нашій державі", - зауважив Москаль.

Читати також: Столичні забудовники знайшли спосіб обійти закон

На думку нардепа, дане рішення АМКУ потрібно терміново оскаржувати в судовому порядку, щоб не допустити реваншу лобістів незаконних МАФів.

Популярні новини зараз
Централізованого опалення більше не буде: Україні готують гучну реформу Військовий шокований візитом до ЦУМу: дорогі автівки, "губаті" леді та "папіки" 16 000 гривень зарахують на карту впродовж 4 місяців: частина українців можуть оформити грошову допомогу Витягли з машини та запхали у бусік: доброволець ЗСУ шокований ставленням до свого водія
Показати ще

"А щодо реакції – вона однозначна: потрібно оскаржувати в судовому порядку таке рішення. Іншого шляху немає, і я думаю, що Феміда тут повинна бути на боці киян", - пояснив Москаль для Голосу столиці.

Нагадаємо, щоб очистити столицю від нелегальних МАФів потрібно ще два роки. За словами секретаря Київради В. Прокопіва, власників МАФів зобов'яжуть оплатити всі витрати, пов'язані із їхнім демонтажем та зберіганням.