Триденне відключення води в Києві (з 15 по 17 липня) призведе до спалаху справжньої епідемії. Адже відсутність води сприятиме виникненню гострої кишкової інфекції, вірусного гепатиту А та інших інфекційно-паразитарних захворювань, що передаються побутовим шляхом.

"Відключення води - це практика, яка на сьогоднішній день застосовується з економічною метою. Вона дуже згубно впливає на стан здоров'я людей в групах ризику: в організованих колективах, лікувально-профілактичних установах, дитячих дошкільних установах. І, якщо не забезпечити привозне альтернативне водопостачання, це може сприяти виникненню інфекційних захворювань, таких як: гостра кишкова інфекція, вірусний гепатит А та інші інфекційно-паразитарні захворювання, пов'язані з побутовими контактами," - розповів "Обозревателю" керівник головного управління Госпродпотребслужби в Києві Олег Рубан.

Він також додав, що в разі відключення, київська влада має в повному обсязі забезпечити киян водою, аби запобігти епідемії.

Читайте також: Київські грабіжники відкрили "полювання" на школярів

Нагадаємо, що з 15 по 17 липня в Оболонському, Святошинському і Шевченківському районах Києва не буде води через ремонтні роботи.

Популярні новини зараз
У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі 61,72 грн за кубометр: українці дізналися, скільки вони можуть заплатити за водопостачання вже з 1 квітня "Хвороби, голод, злидні й масова загибель": ведичний астролог розповів, коли в росії розпочнеться справжнє пекло "Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку
Показати ще