Триденне відключення води в Києві (з 15 по 17 липня) призведе до спалаху справжньої епідемії. Адже відсутність води сприятиме виникненню гострої кишкової інфекції, вірусного гепатиту А та інших інфекційно-паразитарних захворювань, що передаються побутовим шляхом.

"Відключення води - це практика, яка на сьогоднішній день застосовується з економічною метою. Вона дуже згубно впливає на стан здоров'я людей в групах ризику: в організованих колективах, лікувально-профілактичних установах, дитячих дошкільних установах. І, якщо не забезпечити привозне альтернативне водопостачання, це може сприяти виникненню інфекційних захворювань, таких як: гостра кишкова інфекція, вірусний гепатит А та інші інфекційно-паразитарні захворювання, пов'язані з побутовими контактами," - розповів "Обозревателю" керівник головного управління Госпродпотребслужби в Києві Олег Рубан.

Він також додав, що в разі відключення, київська влада має в повному обсязі забезпечити киян водою, аби запобігти епідемії.

Читайте також: Київські грабіжники відкрили "полювання" на школярів

Нагадаємо, що з 15 по 17 липня в Оболонському, Святошинському і Шевченківському районах Києва не буде води через ремонтні роботи.

Популярні новини зараз

Микола Тищенко в День Соборності знову все переплутав і віддав Схід: "Єдині, від Києва до Закарпаття"

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Українці зраділи, що на місці Тіни Кароль в шоу "Голос країни" опинилася Оля Полякова: "Тільки вперед"

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

Показати ще