У конкурсі видання Foreign Direct Magazine "Європейські міста і регіони майбутнього 2016-2017" столиця України стала переможцем у номінації "Найкраще європейське місто майбутнього з точки зору рентабельності". Нагороду Києву журі конкурсу присудило з точки зору привабливості для міжнародних інвесторів.

Варто зазначити, що у своїй категорії Київ випередив Бухарест, Прагу, Варшаву, Будапешт, Анкару, Мінськ, Санкт-Петербург та Москву. "Ми у fDI раді вручити нагороду Києву за рентабельність. Проте це не єдина його перевага. Київ має IT-таланти та інші переваги, які можуть бути використані. Це також недооцінене місто з точки зору туризму, ваше місто – прекрасне та чарівне", - наголосила головний редактор Foreign Direct Magazine Кортні Фінгар, пише Gazeta.ua.

За її словами, нагороди такого типу, як "Європейські міста і регіони майбутнього", якраз показують, що привабливого для інвесторів мають міста. Зазначимо, що Foreign Direct Magazine видається британським медіа гігантом Financial Times.

Читайте також: Через місяць ви пишатиметесь київськими парками - Кличко

Нагороду Києва у рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM у Каннах отримав міський голова Віталій Кличко. "Для нас важливе таке визнання. Це – позитивний сигнал для потенційних інвесторів і свідчення того, що ми рухаємося у правильному напрямку. Створюючи умови для інвесторів, пропонуючи цікаві проекти. Я завжди у спілкуванні з інвесторами наголошую, що сьогодні – найсприятливіший момент інвестувати в Україну, у Київ", – сказав Кличко.