Київ більш рентабельне місто ніж Москва

поділитись
Столиця України стала переможцем у конкурсі видання Foreign Direct Magazine у номінації "Найкраще місто з точки зору рентабельності". Київ випередив Москву, Прагу, Санкт-Петербург

У конкурсі видання Foreign Direct Magazine "Європейські міста і регіони майбутнього 2016-2017" столиця України стала переможцем у номінації "Найкраще європейське місто майбутнього з точки зору рентабельності". Нагороду Києву журі конкурсу присудило з точки зору привабливості для міжнародних інвесторів.

Варто зазначити, що у своїй категорії Київ випередив Бухарест, Прагу, Варшаву, Будапешт, Анкару, Мінськ, Санкт-Петербург та Москву. "Ми у fDI раді вручити нагороду Києву за рентабельність. Проте це не єдина його перевага. Київ має IT-таланти та інші переваги, які можуть бути використані. Це також недооцінене місто з точки зору туризму, ваше місто – прекрасне та чарівне", - наголосила головний редактор Foreign Direct Magazine Кортні Фінгар, пише Gazeta.ua.

За її словами, нагороди такого типу, як "Європейські міста і регіони майбутнього", якраз показують, що привабливого для інвесторів мають міста. Зазначимо, що Foreign Direct Magazine видається британським медіа гігантом Financial Times.

Читайте також: Через місяць ви пишатиметесь київськими парками - Кличко

Нагороду Києва у рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM у Каннах отримав міський голова Віталій Кличко. "Для нас важливе таке визнання. Це – позитивний сигнал для потенційних інвесторів і свідчення того, що ми рухаємося у правильному напрямку. Створюючи умови для інвесторів, пропонуючи цікаві проекти. Я завжди у спілкуванні з інвесторами наголошую, що сьогодні – найсприятливіший момент інвестувати в Україну, у Київ", – сказав Кличко.

[image=66702]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Київ випередив Москву, Київ переміг у конкурсі, Київ рентабельне місто
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Тільки в Древньому Києві можна побачити стародавні породи, яким понад тисячу років
0
0
17:17 21.03.2018
Головне - "позолотити" ручку
0
0
17:18 19.03.2018