Найбільші зміни в кримінальному світі України за останні кілька років відбулися саме в Києві. Тільки в нинішньому році місто відвідували неодноразово близько 9 найвпливовіших злодіїв у законі. У порівнянні з минулим роком це менше, тому що в 2015 році місто прибуло до 25 злодіїв в законі. Найпоширенішою проблемою в світі столичних злодіїв на даний момент є конфлікт з кавказькими злодіями.

"Тільки в 2016 році до Києва неодноразово приїжджали злодії Полікарп Джанелидзе, Серго Глонти - Гуга, Гоча Джинчарадзе на прізвисько Курша, Лаша Джачвіліані - Сухумський, 24-річний Георгій Кіладзе на прізвисько Гега Озургетського, 23-річний злодій Реваз Убілава на прізвисько Резіко Джварскій, Георгій Лобжанідзе - Куцу, Рафік Амоян - Їзди Рафо, Іраклій Лежава - Лазаря", - повідомляє джерело Стране.

Видання повідомляє, що злодії збираються в Києві на сходки, де вони спілкуються з приводу загальних планів. Відомо, що правоохоронні органи не можуть не діяти в цій ситуації. Найпоширенішим механізмом позбавити столицю від злодія в законі, є депортація. Силовики зазначають, що і своїх злодіїв вистачає. За відомостями видання до Києва також часто заїжджають кримінальні авторитети із Західної України, Стамбула та Одеси, Миколаєва та інших регіонів, навіть з "ДНР" та "ЛНР".

Читайте також: Після майданів машини викрадають вдвічі частіше

Нагадаємо, що в глава патрульної поліції Києва Андрій Крищекно заявив, що кількість крадіжок в Києві зменшилася.