Київ відмовився утилізувати сміття львівського звалища. Це сталося тому, що з 1 серпня, у зв'язку з тим, що на сміттєспалювальному заводі "Енергія" розпочато планові ремонтні роботи, повідомляє прес-центр КМДА.

"За час дії домовленостей було завезено трохи більше 6 500 тонн сміття. Якщо брати ваговий баланс, за червень-липень заводом було спалено трохи більше 42 000 тонн. Завдяки налагодженій роботі між міською владою та заводом "Енергія" ми не вийшли за рамки домовлених показників", – розповів директор КП "Київкомунсервіс" Євгеній Русін.

Читайте також: Львівське сміття спалюють у Києві за бюджетні гроші

За офіційними даними, столиця протягом 6 тижнів допомагала в утилізації сміття зі Львова. Щодня до Києва завозили до 200 тон відходів. Проте, допомога була лише тимчасовою.

Екологи наголошують, що будь-яка затримка з прибирання відходів може призвести до важких наслідків.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

"Жодних фінансових затрат з бюджету Києва на утилізацію львівського сміття не було", – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася пожежа, яка призвела до людських жертв. Владою міста було прийнято рішення про закриття полігону.