Київ відмовився утилізувати сміття львівського звалища. Це сталося тому, що з 1 серпня, у зв'язку з тим, що на сміттєспалювальному заводі "Енергія" розпочато планові ремонтні роботи, повідомляє прес-центр КМДА.

"За час дії домовленостей було завезено трохи більше 6 500 тонн сміття. Якщо брати ваговий баланс, за червень-липень заводом було спалено трохи більше 42 000 тонн. Завдяки налагодженій роботі між міською владою та заводом "Енергія" ми не вийшли за рамки домовлених показників", – розповів директор КП "Київкомунсервіс" Євгеній Русін.

Читайте також: Львівське сміття спалюють у Києві за бюджетні гроші

За офіційними даними, столиця протягом 6 тижнів допомагала в утилізації сміття зі Львова. Щодня до Києва завозили до 200 тон відходів. Проте, допомога була лише тимчасовою.

Екологи наголошують, що будь-яка затримка з прибирання відходів може призвести до важких наслідків.

Популярні новини зараз
Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..." По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо
Показати ще

"Жодних фінансових затрат з бюджету Києва на утилізацію львівського сміття не було", – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася пожежа, яка призвела до людських жертв. Владою міста було прийнято рішення про закриття полігону.