Жителям столиці не варто очікувати зниження нарахувань за тепло, спожите у січні, – підстав для масових перерахунків немає.

Про це заявив комерційний директор Київенерго Євген Бушма в колонці для Української правди.

Раніше в мережі обговорювали платіжки за опалення, які шокували користувачів великими сумами за опалення - по дві і більше тисячі гривень. У сукупності ж за комуналку в декого вийшло по чотири і п'ять тисяч гривень.

Читайте також: Киянам почали приходити п'ятизначні платіжки (фото)

Бушма пояснив великі суми в платіжках за тепло подорожчанням газу, зазначивши що підстав для масового перерахунку немає.

Популярні новини зараз
Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"Дорогий газ - дороге тепло. У вартість централізованого опалення питома вага газу досягає майже 80%. Але люди сподіваються, що це непорозуміння, потім перерахують. Підстав для масового перерахунку немає", - написав він.

Бушма також повідомив, що минулого місяця, коли кияни отримали платіжки, до Київенерго надходило щодня по сотні звернень з проханням перевірити, чи немає помилки в нарахуваннях.

"Зараз у нас уже є 50 тис. клієнтів (близько 5% нашої клієнтської бази), які, за результатами інспекцій, у січні отримають перерахунок вартості опалення за грудень. В основному це будинки-новобудови, де є технічна можливість встановити квартирні лічильники", - додав Бушма.

Крім того Бушма зазначив, що перерахунок можливий там, де неправильно розподілена опалювальна площа між житловими і комерційними приміщення.

"Але повторюсь, підстав для масового перерахунку немає. На днях кияни отримають платівки за опалення у січні. За нашими підрахунками, середня вартість опалення 1 кв. м у Києві складе 30 гривень. Але це в середньому. Розрахунок 90% вартості тепла, яке споживають столичні будинки, відбувається за показниками будинкових лічильників. І тут багато залежить від стану самої будівлі, її енергоефективності", - написав Бушма.

Комерційний директор Київенерго підкреслив, що "не платити за тепло означає залишитися без тепла".

Як повідомляв сайт Знай.ua, нові платіжки за опалення отримають 48 тисяч київських сімей

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ https://t.me/znajua