"Київміськбуд" на тлі подій навколо забудови у Святошинському районі Києва оголосив страйк, припинивши всі будівництва в столиці.

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті ПАТ.

"Події, що відбулися сьогодні вночі і вранці під офісом "Київміськбуду" змушують нас йти на кардинальні заходи. Ми зупиняємо все своє будівництво і оголошуємо страйк доти, поки агресивні провокації та напади на законослухняних підприємців не припиняться", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Побиті забудовниками мешканці збирались перекрити Святошинську

До страйку "Київміськбуду" через блокування роботи компанії приєдналися ще 10 будівельних компаній.

"Ми отримали листи від наших колег-будівельників, станом на зараз це 10 будівельних компаній, які теж приєдналися до тимчасового страйку. Я думаю, що це досить серйозний месседж і суспільству, і нашим можновладцям, і правоохоронним органам, що потрібно негайно приймати якісь рішення і негайно виходити із цієї ситуації", – цитує Hromadske слова Степана Кударенка, віце-президента холдингової компанії "Київміськбуд".

Популярні новини зараз
ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять F-16 для України можуть обернутися кошмаром для наших пілотів: як їм потрібно буде літати Наказ – гасити: в Україні відключають житлові будинки від критичної інфраструктури "Нафтогаз" попередив усіх власників газових приладів: що потрібно зробити кожному
Показати ще

Кударенко пояснив, що страйк – вимушений захід для отримання реакції з боку суспільства і правоохоронних органів на перешкоджання роботі компанії.

Як повідомляв сайт znaj.ua, у Києві на місці конфліктного будівництва в Святошині сталися нові сутички.