Київрада позбавилась від ще одного скандального забудовника

поділитись
Таке рішення підтримали 79 депутатів

Київрада розірвала договір оренди зі ще одним скандальним забудовником.

На пленарному засіданні 15 вересня депутати розірвали договір оренди земельної ділянки з ТОВ "БК "Травертин", повідомляє прес-служба Київської міської ради.

У 2005 році Київрада передала ТОВ "БК "Травертин" у довгострокову оренду на 15 років земельну ділянку площею 4095 кв. м для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з підземним паркінгом та вбудованими і прибудованими нежитловими приміщеннями на вул. Тулузи,6-Д у Святошинському районі.

Однак, минуло 11 років, а будівництво так і не розпочалося. Крім того, ця земельна ділянка фактично розташована у парку "Інтернаціональний" та використовується святошинцями як зона відпочинку.

"Київрада має повне право розірвати із горе-забудовником договір оренди з кількох причин: по-перше, йдеться про спробу знищити 40-річні дерева, які є частиною парку "Інтернаціональний", яку колись позбавили статусу зеленої зони заради будівництва 25-поверхівки. По-друге, забудовник має борг по орендній платі за землю у сумі понад 243 тисячі гривень. По-третє, забудовник не виконав умови договору оренди земельної ділянки", — наголосила автор ініціативи депутат Київради Тетяна Меліхова.

Розірвання договору оренди підтримали 79 депутатів.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", компанія "Київміськбуд" оголосила страйк та припинила будівництво всіх об'єктів у Києві, тому що, активісти влаштували мітинг перед офісом "Київміськбуду" через незаконні забудови.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
забудовник, Київрада
В Києві, на Оболонському проспекті, напали на вуличного музиканта
0
0
05:21 24.04.2018
Від отриманих травм жінка загинула миттєво
0
0
23:14 23.04.2018
Наймолодшим киянином серед тих, хто значиться в цьому році в поданих деклараціях про доходи, виявився 4-річний житель Дарницького району
0
0
22:42 23.04.2018