Київрада розірвала договір оренди зі ще одним скандальним забудовником.

На пленарному засіданні 15 вересня депутати розірвали договір оренди земельної ділянки з ТОВ "БК "Травертин", повідомляє прес-служба Київської міської ради.

У 2005 році Київрада передала ТОВ "БК "Травертин" у довгострокову оренду на 15 років земельну ділянку площею 4095 кв. м для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку з підземним паркінгом та вбудованими і прибудованими нежитловими приміщеннями на вул. Тулузи,6-Д у Святошинському районі.

Однак, минуло 11 років, а будівництво так і не розпочалося. Крім того, ця земельна ділянка фактично розташована у парку "Інтернаціональний" та використовується святошинцями як зона відпочинку.

"Київрада має повне право розірвати із горе-забудовником договір оренди з кількох причин: по-перше, йдеться про спробу знищити 40-річні дерева, які є частиною парку "Інтернаціональний", яку колись позбавили статусу зеленої зони заради будівництва 25-поверхівки. По-друге, забудовник має борг по орендній платі за землю у сумі понад 243 тисячі гривень. По-третє, забудовник не виконав умови договору оренди земельної ділянки", — наголосила автор ініціативи депутат Київради Тетяна Меліхова.

Розірвання договору оренди підтримали 79 депутатів.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", компанія "Київміськбуд" оголосила страйк та припинила будівництво всіх об'єктів у Києві, тому що, активісти влаштували мітинг перед офісом "Київміськбуду" через незаконні забудови.