Влада Києва розглядає можливість платних медичних послуг в столичних лікарнях. Головне завдання такого нововведення - поступово перейти на страхову медицину та відмовитись від безкоштовного та неякісного лікування.

Київська влада має намір розширити повноваження медичних установ в частині розпорядження фінансовими ресурсами і реалізувати проект реформування системи охорони здоров'я в рамках Києва, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"Наше завдання - зробити ефективну систему медичної допомоги, забезпечити доступ до медпослуг і забезпечити нормальні умови праці для лікарів", - сказав він в ході міжнародної конференції "Позвиток системи охорони здоров'я Києва".

Мер зазначив, що це, зокрема, буде реалізовано шляхом децентралізації і надання "головним лікарям великих можливостей використовувати бюджетні кошти для закупівлі ліків, обладнання та зарплати медикам".

Читайте також: Броварський проспект очікують пробки

Популярні новини зараз
Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити За чоловіків візьмуться спецкомісії: кого перевірять відразу Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні
Показати ще

"Безкоштовна медицина - це казка, якою продовжують" годувати "людей. Наше завдання - зробити так, щоб люди, які не мають можливості, були соціально захищені", - підкреслив В.Кличко.