Влада Києва розглядає можливість платних медичних послуг в столичних лікарнях. Головне завдання такого нововведення - поступово перейти на страхову медицину та відмовитись від безкоштовного та неякісного лікування.

Київська влада має намір розширити повноваження медичних установ в частині розпорядження фінансовими ресурсами і реалізувати проект реформування системи охорони здоров'я в рамках Києва, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"Наше завдання - зробити ефективну систему медичної допомоги, забезпечити доступ до медпослуг і забезпечити нормальні умови праці для лікарів", - сказав він в ході міжнародної конференції "Позвиток системи охорони здоров'я Києва".

Мер зазначив, що це, зокрема, буде реалізовано шляхом децентралізації і надання "головним лікарям великих можливостей використовувати бюджетні кошти для закупівлі ліків, обладнання та зарплати медикам".

Читайте також: Броварський проспект очікують пробки

Популярні новини зараз
61,72 грн за кубометр: українці дізналися, скільки вони можуть заплатити за водопостачання вже з 1 квітня Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" "Хвороби, голод, злидні й масова загибель": ведичний астролог розповів, коли в росії розпочнеться справжнє пекло Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

"Безкоштовна медицина - це казка, якою продовжують" годувати "людей. Наше завдання - зробити так, щоб люди, які не мають можливості, були соціально захищені", - підкреслив В.Кличко.