У відділення столичної поліції 30 вересня подзвонив анонім з інформацією про замінування Апеляційного суду, за чотирма адресами розташування судів виїхали правоохоронці, фахівці вибухотехнічних служб, кінологи і рятувальники. Про це повідомив прес-відділ столичного Управління національної поліції.

Читайте також: Киянин отримав 4,6 року в'язниці за фейкове мінування

"Інформація надійшла від аноніма до київської поліції сьогодні близько 13-ї години.За чотирма адресами розташування апеляційних судів виїхали представники структурних підрозділів поліції, спеціалісти вибухотехнічних служб, кінологи та рятувальники", йдеться у повідомленні.

На даний час проводяться огляди об'єктів та прилеглих до них територій.

Матеріали за цими фактами внесені до Журналів єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення Солом'янського, Печерського та Шевченківського управлінь столичної поліції. Правоохоронці проводять заходи для встановлення особи, яка повідомила про замінування.

Популярні новини зараз
Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще