У відділення столичної поліції 30 вересня подзвонив анонім з інформацією про замінування Апеляційного суду, за чотирма адресами розташування судів виїхали правоохоронці, фахівці вибухотехнічних служб, кінологи і рятувальники. Про це повідомив прес-відділ столичного Управління національної поліції.

Читайте також: Киянин отримав 4,6 року в'язниці за фейкове мінування

"Інформація надійшла від аноніма до київської поліції сьогодні близько 13-ї години.За чотирма адресами розташування апеляційних судів виїхали представники структурних підрозділів поліції, спеціалісти вибухотехнічних служб, кінологи та рятувальники", йдеться у повідомленні.

На даний час проводяться огляди об'єктів та прилеглих до них територій.

Матеріали за цими фактами внесені до Журналів єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення Солом'янського, Печерського та Шевченківського управлінь столичної поліції. Правоохоронці проводять заходи для встановлення особи, яка повідомила про замінування.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники Пенсія за інвалідністю: скільки в 2024 році отримуватимуть українці з 3 групою
Показати ще