У Києві, через кишкову паличку, не рекомендовано купатися відразу на декількох пляжах, станом на неділю, 10 липня, ситуація з водою не покращилася.

Про це повідомляється на сторінці КП "Плесо" в соцмережі Facebook.

"На пляжах" Венеція "," Тельбін "і" Золотий "купатися не рекомендується", - заявили в КП "Плесо".

На скільки саме закрили пляжі для купальщиків не відомо. Епідеомологі кажуть що пляж буде закритий до тих пір, поки не покращаться показники води.

Читайте також: У Києві розшукують 14-річну школярку

Популярні новини зараз
Комуналка по-новому: українців попередили щодо важливої ​​процедури Квартира відійде у чужі руки: в українців почнуть забирати житло - терміни обмежені Рахунки за доставку газу: що зміниться з нового року та кому дозволять не платити Школярі перестали розуміти навіть умову завдання: діти більше не вміють читати і рахувати
Показати ще

Нагадаємо, що на вулиці Шумського в Києві висадили 20 дерев породи гінкго білоба.

Гінкго дволопатеве - дерево висотою до 40 м і діаметром стовбура до 4,5 м. Крона спочатку пірамідальна, з віком розростається. У дикому вигляді рослина росте на сході Китаю.