У метрополітені Києва майже повністю демонтували всі МАФи, встановлені на території підземки.

Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства "Київський метрополітен". Зазначається, що у підземних переходах та вестибюлях підземного громадського транспорту ще залишаються точки для торгівля, але їх також невдовзі демонтують.

Загалом у підземці вже знесли конструкції 90% МАФів. Всі торгові точки не відповідали правилам пожежної безпеки. У комунальному підприємстві наголосили, що роботи з очищення території метрополітену тривають.

"Сьогодні на розгляді у судовому порядку залишилося 22 справи. Усі роботи з демонтажу проводяться з представниками виконавчої служби", - підсумували у прес-службі результати очищення від МАФів.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, з'явився проект станції метро "Лівобережна", яку мають оновити до початку проведення в Києві пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Популярні новини зараз
Жодної бусифікації та повісток на вулицях: Рада хоче обмежити повноваження ТЦК Оновлені правила оплати: "Нафтогаз" змінив процедуру отримання рахунків Перерахунок пенсій у 2026 році: кому збільшать виплати та наскільки Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем
Показати ще