У Києві останнім часом пройшла хвиля масових пограбувань, автокрадіжок та збройних нападів. Дійшли грабіжники і до доставщиків піци. Грабіжники з ножем напали на хлопця та зухвало його пограбували.

Пограбування сталося в неділю, 10 липня близько 23:00 в одному з будинків Києва, повідомляє "Обозрєватель".

26-річний кур'єр отримав замовлення доставки піци і пива в одну з квартир будинку №1-б на вулиці Руданського в Шевченківському районі. Прибувши за вказаною адресою, кур'єр подзвонив у двері квартири, але ніхто не відкрив, і на телефонні дзвінки замовник не відповідав.

Тоді чоловік зайшов в ліфт, збираючись відвезти замовлення назад. Але коли він вийшов з ліфта на першому поверсі, на нього накинулися троє невідомих.

Читайте також: Київські лікарі наживаються на смертельно хворих

Популярні новини зараз
Головне за 18 жовтня: нові правила у школах, наступ з Білорусі та чергові обмеження світла Будинки промерзнуть за півтора дня: хто виживе без опаленння, коли зима вдарить на повну Опалення не більше 6 годин на день: правила, які шокували багатьох українців Нова система освіти: 12-річне навчання та обов'язкові предмети
Показати ще

Бандити спеціально зробили помилковий замовлення, щоб пограбувати кур'єра.

Погрожуючи ножем, злодії відібрали у чоловіка близько 500 гривень, документи та термосумки з піцами, після чого зникли у невідомому напрямку.

Наразі правоохоронці займаються пошуками зловмисників.