У Києві та області розпочала роботу волонтерська бригада, яка допомагає водіям вирішити проблеми із транспортом. Із такою ініціативою виступили представники організацій "Територія життя" та Off Road Adventure club.

Головним чинником активізації волонтерів стали погодні умови останніх днів. Автівки нерідко застрягають на дорозі та вилітають у кювети, а допомогу у таких випадках іноді просто неможливо знайти. При виникненні подібних ситуацій можна звертатися до Дмитра Ковальова за номером 066 815 79 87 та до Андрія Твердовського - 097 5 288 199.

"Наша робота направлена перш за все на Київську область, де при виникненні нестандартної ситуації дуже складно знайти допомогу. За останні дні через негоду до нас звернулись близько десяти водіїв. Ми люб'язно їм допомогли", - прокоментував свою діяльність президент Off Road Adventure club Дмитро Ковальов.

Він також додав, що погодні умови не вперше змушують його та команду допомагати столичним водіям. Справжнім жахом для багатьох став славетний березень 2013 року.

Читайте також: Відомо ім'я винуватця смертельної ДТП на "Лівобережній"

Популярні новини зараз
В українських водіїв хочуть почати конфісковувати автомобілі на потреби ЗСУ: хто може втратити "залізного коня" Чим годують людей в тимчасово окупованому Донецьку - меню, яке викликає огиду: "Як однією стравою обху*жити" Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

Off Road Adventure club спеціалізується на створенні екстремальних та безпечних подорожей на позашляховиках на території України. "Територія життя" допомагає бійцям у зоні АТО та допомагає іншим вітчизняним волонтерам.