Напочатку осені у рамках проекту "Безпечне місто" на столичних паркувальних майданчиках почали встановлювати камери спостереження. Так, три відеокамери вже з'явилося на вулиці Дмитрівській, 2.

Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Відеоспостереження працюватиме в онлайн-режимі, що дасть змогу у будь-який час відстежити ситуацію на парковці, контролювати наповненість майданчика та сплату за послуги паркування", - йдеться в повідомленні.

Крім того, камери допоможуть відстежувати протиправні дії, побутові правопорушення чи автопригоди. Відомо, що весь відеоматеріал зберігатиметься в архіві.

Читайте також: Кияни отримають гранти на розвиток міста

Популярні новини зараз
Європа зачиняє двері українським біженцям: які країни позбавляють допомоги Світло вимикають, а платіжки ростуть: рахунки за електрику не падають під час блекаутів Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", мешканців столиці обурив оригінальний "геній парковки".