Сьогодні вдень сталась аварія по вулиці Полярній у Києві. Там автомобиль Volkswagen протаранив Mercedes із ромами.

Як повідомляє dtp.kiev.ua,водій Volkswagen порушив правила та врізався в Mercedes. Наразі про постраждалих не повідомляється.

На місці ДТП працює оперативно-слідча група, яка й установить винуватців зіткнення.

Читайте також: Патріотам тут не місце: "ходоки" вигнали українського воїна

Нагадаємо, що на Львівщині трапилось смертельне ДТП, в якому загинуло дві молодих дівчини.

Популярні новини зараз
З +28 до +18: синоптик попередила, що в Україну йде похолодання Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен
Показати ще

Там, водій автомобіля BMW, рухаючись на високій швидкості, не впорався з керуванням, врізався у відбійник і вилетів із проїжджої частини в дерево.

Від сильного удару - кузов BMW повністю деформувався, до невпізнання. Двигун відкинуло на кілька метрів.