Виявляється, що існує така проблема, яка полягає в тому, що Київводоканал не може змусити боржників розплатитися за рахунками. Про це розповів генеральний директор Дмитро Новицький.

"Дійсно є певна юридична проблема, яка забороняє, наприклад, призупинити поставки питної води. Законодавчо це заборонено, тому можемо діяти виключно в правовій площині: подавати в суд, і через суди вирішувати ці питання. Але зазвичай у тих, хто повинен, немає зареєстрованого за ними власності, і ми зупиняємося на рівні виконавчої служби, яка не може виконати рішення суду. Майже всі ці борги вже пройшли через суд, але судові рішення не можуть бути виконані", - говорить він в інтерв'ю newsradio.

Він пояснив, що зміни, які відбулися в структурі відомства вплинули на те, що воно збільшило свій дохід, не дивлячись на заборгованість жителів столиці. Директор "Київводоканалу" повідомив, що борг перед "Київенерго" становить 280 мільйонів. Він зазначив, що є боржники з числа заможних людей, які заборгували вже більше 16 тисяч, але конкретні прізвища він не називатиме.

"Це комплексні борги, ті що жителі і юридичні особи не сплатили "Київводоканалу". Відповідно ми не змогли сплатити "Київенерго". 20% боржників - фізичних осіб заборгували понад 80% коштів", - додає він.

Читайте також: На киян очікує рекордне зростання вартості води

Популярні новини зараз

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще

Нагадаємо, що Кабмін затвердив нові тарифи на газ, які викликали шквал обурень, а глава уряду назвав їх виправданими.