У заповідній зоні Голосіївського району Києва знищили дерева, щоб побудувати на цьому місці автозаправну станцію "ОККО".

Про це повідомив депутат Київської міської ради Руслан Андрійко в Facebook. Дерева в урочищі Бичок, що входить до національного природного парку Голосіївський, вирубали вночі без жодного на те дозволу.

"Цей факт - дуже небезпечний прецедент. Адже тепер бариги знають, що можуть рубати дерева навіть на території об'єктів природно-заповідного фонду загально-національного значення зокрема національного природного парку Голосіївський до якого входить заповідне урочище Бичок. Дуже тривожний сигнал для мого Голосіївського лісу де я виріс", - написав депутат.

Жодне дерево в Києві неможливо вирубати без відома й дозволу комунального об'єднання "Київзеленбуд". Більш того, за кожне знищене зелене насадження необхідно заплатити. За попередньо інформацію, на місці під заправку вирубали понад 140 дерев.

Ті хто, нищив ділянку заповідної зони працювали бензопилами. Дуже дивно, що на це не відреагували поліцейські. Адже вирубку не можливо було не помітити та не почути, але патрульні навіть не поцікавились чи є дозвіл на проведення робіт. Можна припустити, що відповідальне підприємство – "Київзеленбуд" - просто вчасно закрило очі на незаконну вирубку заповідного лісу.

Популярні новини зараз
Субсидію розраховуватимуть по-новому: у ПФУ надали важливе уточнення Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі Соціальна допомога від держави у 2023: хто з українців може отримувати та в яких розмірах У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач
Показати ще

Нагадаємо, Дарницька ТЕЦ майже повністю засипала озеро Гарячка у Києві отруйною вугільною золою, а це загрожує місту екологічною катастрофою.

Підготував: Олександр Майер