Зустріч з Далай-ламою коштувала популярній американській співачці Леді Гага китайської аудиторії. Офіційний Пекін заборонив її творчість у країні.

Зірка та Далай-лама мали розмову в неділю, 26 червня, в США. Вони говорили близько 20 хвилин. Зокрема, Леді Гага і Далай-лама торкнулися таких тем як медитація, психічне здоров'я і "детоксикація людства", пише "Газета.ру".

Китайська влада вкрай негативно відреагувала на цю зустріч. Повідомляється, що "таємничий" відділ пропаганди центрального комітету Комуністичної партії Китаю випустив "важливу інструкцію", яка забороняє весь репертуар Леді Гаги на території материкового Китаю.

У зв'язку з цим китайським сайтам і медіаорганізаціям заборонили викладати або поширювати пісні співачки, а засобам масової інформації, підконтрольним партії, велено засудити зустріч Леді Гаги і Далай-лами.

Читайте також: Lady Gaga зіграє весілля в Італії

Леді Гага – не перша зірка світової величини, котра потрапила у немилість до китайського уряду. Раніше Пекін забороняв виступати в Китаї через їх зустрічі з Далай-ламою або через слова на підтримку лідера тибетських буддистів і незалежності Тибету групам Maroon 5 та Oasis, а також співачці Бьорк.