Легендарний нападник лондонського "Арсеналу" Тьєррі Анрі не втримався перед спокусою популярного мобільного додатка Snapchat. Він разом із ведучою Sky Sports побавився фільтрами для світлин.

Мережа Snapchat відома безмежною кількістю ефектів, які можна накладати на обличчя у режимі живого часу, та спілкуватися із друзями. Анрі перетворив своє обличчя на бджілку, прикрасив його квітками, а потім взагалі став гуманоїдом.

Відео із розвагами Анрі швидко розлетілось по соціальним мережам. Фанати гри француза порадили йому зосередитись на телевізійній кар'єрі та не витрачати час на Snapchat.

Читайте також: Журналістка станцює стриптиз у разі чемпіонства "Евертона"

Нагадаємо, Тьєррі Анрі став легендою "Арсеналу", вигравши із ним Англійську Прем'єр-лігу. Із "Барселоною" він ставав переможцем Ліги Чемпіонів, а у складі збірної Франції підіймав над головою кубки Світу та Європи. Сьогодні Анрі є найдорожчим експертом на каналі Sky Sports із зарплатою 5 млн фунтів на рік.

Популярні новини зараз
ТЦК тягне всіх підряд: мобілізація вийшла з-під контролю Виселять з єдиного житла через борги: у Мін’юсті назвали критичну суму Індексація без відчутного ефекту: пенсіонери так і не відчули зростання виплат Пенсіонерам та малозабезпеченим перерахують виплати
Показати ще