У Київському зоопарку лемури посварилися через "даму серця".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби зоопарку у Faсebook.

Сварка тварин перетворилася на справжню бійку, тому працівникам довелося заліковувати "бойові рани" лемурів зеленкою, йодом та пластирами.

Додамо, у столичному звіринці підростають нові вихованці: дитинчата шотландських корів, рисей, свійських яків, чорних лелек та коней Пржевальського. Уже незабаром відвідувачі зможуть їх побачити.

Очікують тепла та готуються до виходу й "африканці"– жирафи, страуси і маленька Бігі, яку ще ніхто не бачив.

Популярні новини зараз
Ухилянти намагаються прорватися до Білорусі: сунуть навіть за гроші Пенсія буде доступна лише одиницям: нові вимоги до мінімального стажу ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів Блекаути та холодні батареї: які міста під найбільшою загрозою
Показати ще

Крім того, зоопарк Києва може похвалитися й поповненням у середньоазійських черепашок, валійських кіз та маїсових полозів.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", не обійшлося й без сумних новин у столичному зоопарку: на 28 році життя померла бура ведмедиця на ім'я Бона.